10. Згідно з офіційними волейбольними правилами скільки партій повиннавиграти команда, щоб перемогти в матчі?3партії1партія5 партій2 партії11. Згідно з офіційними волейбольними правилами партія вважається виграною(крім 5-ої), якщо одна з команд першою набирає…15 очок10 очок25 очок23 очка12. Згідно з офіційними волейбольними правилами,якщо в 5-ій вирішальнийпартії рахунок рівний15:15-команди грають до 16 очок-команди грають до переваги мінімум в 2 очки- гра закінчується і рахується нічия-команди грають до 25 очок13. Який із цих варіантів згідно з офіційними волейбольними правилами невважаються за помилку,зроблену під час подачі?-гравець, що подає, порушує черговість подачі-гравець, що подає, декілька разів підкидає чи випускає м’яч-гравець, що подає, здійснює удар по м’ячу протягом 8 секунд після свистка судді наподачу-гравець, що подає,здійснює подачу до свистка судді14. Яка вага волейбольної м’яча?320-340 г290-300 г260-280 г240-250 г15. Скільки ударів може зробити команда по м’ячу?-три удари в додаток до блокування-три удари з блокування- чотири удвох- подвійне торкання м’яча без блокування​