БАСКЕТБОЛ!! ДАЮ 25 БАЛОВ Картка № 1 Тести для перевірки теоретичних знань, модуль « Баскетбол » для учнів 8 – мих класів. 1. Брати тайм-аути і виконувати  заміни має право?: а) тільки тренер команди; б) тільки головний тренер команди і капитан; в) любий гравець, що перебуває на майданчику. 2. Гра в баскетболі складається?: а) з двох таймів по 20 хвилин; б) чотирьох таймів по 10 хвилин; в) трьох таймів по 15хвилин. 3. Чи може гра закінчитись нічийним результатом? а) може; б) не може; в)призначається перегравання. 4. Переможцем зустрічі є команда?: а) виграла три четвертиі; б) виграла другу половину зустрічі; в) набрала хот я б на одне очко більше супротивника . 5. Якщо команда  без поважних причин вчасно не виходить на майданчик, то? : а) зараховується поразка 0:2 б) необхідно зачекати 15 хвилин; в) гра переноситься на другий день. 6. Дві відкриті долоні утворюють букву«Т». Цей жест арбітра означає?:          а)  технічний фол;                                                       б) хвилинна перерва;          в) неправильну гру руками. 7. Надати відповідь, що таке кидок?     Кидок — 8.  Надати відповідь, що таке передача м’яча?      Передача мяча —